Pratimai namuose

Kadangi sulaukiu Jūsų žinučių, kad įsibėgėti su sportu sunku, sukūriau mažą programą, kuri padės pradėti sportuoti čia ir dabar – savo namuose. Dar niekada sportas nebuvo toks paprastas, nes viskas, ko Jums reikia, tai savo kūno svoris ir užsispyrimas 🙂

PRATIMAI NAMUOSE

Atsigulkite ant nugaros, rankas ištieskite į šonus, sulenktas per kelius kojas laikykite pečių plotyje. Tada kelskite dubenį į viršų. Šį pratimą kartokite 3 kartus, keldamos sėdmenis į viršų 15 kartų. Labai svarbu pakėlus sėdmenis juos įtempti kuo stipriau, o leidžiant žemyn – atpalaiduoti.

Šis pratimas padės stiprinti pilvo presą ir giliuosius pilvo raumenis. Atsigulusi ant nugaros rankas sulenkite už galvos. Kojas laikykite ištiestas. Tada keldama galvą artyn krūtinės kojas lenkite smakro link. Šį pratimą kartokite 3 kartus, darydamos po 20 pritaukimų. Labai svarbu, kad kaklas išliktų tiesus, todėl visada laikykite kumščio dydžio tarpą tarp smakro ir krūtinės!

Pratimas šlaunims ir presui. Gulint ant nugaros, pakaitomis kelkite į viršų po vieną ištiestą koją. Labai svarbu, kad Jūsų nugara nesigaubtų ir visada būtų prispausta prie žemės. Kartokite po 15 kartų 3 kartus vienai kojai.

Na ką – tiesiame kilimėlius ant žemės ir pradedame savo didžiuosius pokyčius 💪

Vienas atsakymas į “Pratimai namuose”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *