Motyvacija plokščiam pilvukui

Pirmoji vieta, kur pastebime savo „netobulumus“ dažniausiai būna pilvukas.  Jei zyziame tai 8  iš 10 kartų dėl papildomų riebalų būtent šioje kūno vietoje. Ir tai natūralu, nes moters hormoninis filtras lemia kiek minkštesnę liemens apimtį. Pradėjusios sportuoti, paprastai vaizduojamės save paplūdimyje su plokščiu pilvuku. Ir kaip smagu kai pradeda ryškėti pasiekti mūsų rezultatai, juos pirmiausia ir pastebime tose vietose dėl kurių labiausiai skaudėjo galvą. 

Ryškėjantys pilvo raumenys tikrai didelė motyvacija! Dėl to verta pakovoti, todėl aš atskleisiu savo pilvo stangrinimo metodus, kad kitą bikini sezoną pasitiktume su „preso kvadračiukais“ 🙂 Atsiminkime, kad vasaros kūnas ruošiamas žiemą.

Internete apstu video treniruočių, kuriose mokoma kaip taisyklingai atlikti pratimus pilvo sričiai. Ir nieko naujo išradinėti neverta – paprasčiausi atsilenkimai, dviračio minimas atsigulus ant nugaros bei palinkimai į šonus yra puikus ginklas kovojant su riebaliukais.

Pagrindinis mano patarimas – susiraskite 5-6 sau priimtinus pilvo preso pratimus internete arba pasitarusios sporto salėje su treneriu. Juos darykite bent 3 kartus per savaitę, derindamos su kitais fiziniais pratimais. Kartokite vieną pratimą po 20-30 kartų 3 kartus ir po poros mėnesių atpažinti save veidrodyje bus sunku! 🙂

Gražus ir tvirtas kūnas reikalauja pastangų, nepamirškite to kai prabudus po intensyvios treniruotės maus šonus 😉

Bučkis,

Ingrida

1 thought on “Motyvacija plokščiam pilvukui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *