Mano slaptas ginklas – limfodrenažiniai masažai

Kuri iš mūsų nesvajojame apie dailią figūrą? 🙂 Žinau, kad daugelis kaip ir aš pristingate laiko ar jėgų apsilankymams sporto klube. O kartais ir pritingime, tačiau visos norime atrodyti bei jaustis puikiai. Noriu pasidalinti savo atrastu slaptu ginklu – limfodrenažiniais masažais.

Limfodrenažinė procedūra trunka vos valandą.  Masažus rekomenduojama daryti kas antrą dieną, kad limfa spėtų išsivaikščioti ir išvalyti toksinus iš kūno. Masažas lyg labai lengva treniruotė, todėl tinka bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmogui. Jūs pati reguliuojate masažo intensyvumą – atliekate nesudėtingus pratimus liesdama problemines kūno vietas prie masažuoklio.

Ne kartą kalbėjau, jog drastiškos dietos ne padeda o tik pablogina situaciją. Todėl šie masažai yra idealus sprendimas nenorinčioms lieti devinto prakaito sporto salėje. Tai programa skirta  kūno modeliavimui ir svorio mažinimui, pasitelkiant į pagalbą limfodrenažinį masažą!

Pakalbėkime apie naudas. Šie masažai jums padės atsikratyti kojų nuovargio bei patinimo. Panaikins „maišelius“ po akimis,  padės atgauti jėgas,  sustiprins imunitetą ir tuo pačiu pagerins jūsų raumenų tonusą. Skamba kaip svajonė? Patikėkite tai tiesa! Limfodrenažiniai masažai padeda sureguliuoti kraujospūdį. Išvarydami kenksimgus toksinus gerina jūsų inkstų bei kepenų veiklą.

Pasirinkimas tarp sveikatos ir grožio dar niekada nebuvo toks paprastas, nes galime rinktis abu! 🙂 Vienu metu mažinsite celiulito sankaupas, susigrąžinsite odos elastingumą bei apsaugosite savo organizmą nuo širdies veiklos sutrikimų, sąnarių skausmų ir sutrikusios medžiagų apykaitos. Pradėkime jau dabar!

Bučkis,

Ingrida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *