Dalinuosi įspūdžiais iš vestuvių parodos

Sveikos,

Šį šeštadienį turėjau garbės dalyvauti didžiausioje vestuvių parodoje išteku.lt. Išties nuostabi patirtis „gyvai“ susitikti su žmonėmis, kurie domisi ir kuriems yra aktualu tai apie ką aš kalbu savo tinklaraštyje. 🙂 Žinau, kad tikrai ne visos galėjote dalyvauti paskaitoje, kurią vedžiau kartu su asmeniniu treneriu Gyčių Beikumi, todėl dalinuosi įspūdžiais su jumis čia!

Vestuvės nuostabi šventė! Sveikinu visas sužadėtines! Manau, ne daug kas žino, jog aš neturėjau tokios „prabangos“ kaip apsiruošimas vestuvėms. Kodėl sakau neturėjau? Nes mano tada dar būsimas vyras vestuves suplanavo už mane. Žinoma jis pamiršo vieną vienintelę smulkmenėlę – vestuvinę suknelę 🙂 Tačiau tokios šventės negali aptemdyti niekas!

Merginos kurių vyrai nėta toookie romantiški turi galimybę pasiruošti svarbiausiai metų dienai iš esmės. Parodoje plačiau papasakojau apie savo patirtį kuriant savo sveikesnę versiją. Kalbėjomės apie esmines mano jau tinklaraštyje išvardintas taisykles (Pamenate? Cukrus, vanduo ir druska) ir žinoma apie sportą. Tai labai svarbi geros savijautos sudedamoji dalis. Ne tik prieš vestuves, tačiau kūnui nuolat reikalingas judėjimas ir fizinis aktyvumas. Nesvarbu koks metų laikas ar oras, kiekvieną savaitę aš bent 2-3 kartus bėgioju lauke. Taip pat, kiekvieną dieną skiriu laiko trumpoms treniruotėms žiūrint sporto video ar darant tempimo pratimus.

Su treneriu Gyčiu pristatėme pasiruošimo planą, kuriuo dalinuosi su jumis čia!

Išsisaugokite planą pas save kompiuteriuose ir pradėkitės jo laikytis jau šiandien!  Vis dėlto, labai svarbu atsiminti, jog nuotaka neturi būti fitneso čempionė. Tad nepersistenkite, kad pasiruošimas netaptų katorga. 🙂

Šią dieną svarbiausia jausti meilę. Meilę jam ir sau. Nesusikoncentruokite vien į kilogramus ir matmenis – svarbiausia kad jaustumėtės puikiai.

Bučkis,

Ingrida <3

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *