Ką daryti, kad Naujųjų metų rezoliucijos netaptų eiline nesėkme?

Mes moterys geriau nei bet kas kitas žinome, jog gyvenimą keisti reikia pirmadieniais. 🙂 Tai paslaptingas laikas nuo kurio prasideda visos dietos ir iššūkiai sau. Šiais metais pirmadienis yra ne tik savaitės pradžia, bet ir naujų metų pradžia. Ar gali būti geresnis laikas išsikelti sau tikslus ateinantiems metams? Nepaslaptis, kad sporto klubus sausio mėnesį užplūdusi lankytojų banga, vasarį gerokai praretėja. Tad kyla klausimas – ką daryti, kad Naujųjų metų rezoliucijos netaptų eiline nesėkme?

1. Svajokime saikingai. Taip žurnalų reklamose puikuojasi delfino odos stangrumą turinčios gražuolės. Jei jūsų tikslas atrodyti kaip jos, turiu jus nuvilti – fotošopo efekto realybėje nėra. Išsikelkite sau realų tikslą. Pavyzdžiui, nuo Naujųjų metų pradėsiu gyventi aktyviau. Vienam tiks baseino lankymas, kitas pasirinks šiaurietišką ėjimą, trečiam – sporto klubas. Pradėjus gyventi aktyviau, rezultatai bus akivaizdūs.

2. Nekankinkite savęs. Neretai moterys svajoja numesti tam tikrą kiekį kūno masės. O jei matuotume tikslus ne kilogramais, o savo šaldytuvo turiniu? Nuo šiol mano šaldytuve nepageidajami pieno produktai, perdirbti maisto produktai ar cukrus? Susikurkime naują šeimos valgiaraštį!

3. 21 dienos taisyklė. Kiekvienas naujas įprotis turi būti prisijaukintas. Sakoma, jog tam, kad išsivystytų įprotis tereikia jį kartoti 21 dieną. Tiek laiko užteks, kad jūsų kūnas įprastų prie naujų produktų ar aktyvių veiklų. Neapleiskite įdirbio!

Linkiu jums 2018-ais atrasti balansą tarp savo gyvenimo ritmo ir savo kūno poreikių. Pasitikite naujuosius kupinos ryžto ir jo nepraraskite visus metus. Nėra nieko brangesnio už sveikatą. Branginkite ją! <3

Ingrida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *