Treniruotė kitaip!

Aktyvumas, aktyvumas, aktyvumas… Facebook sraute pilna akimirkų iš sunkių treniruočių, draugai dalinasi savo bėgimo pasiekimais, žurnaluose gausu patarimų kaip treniruoti skirtingas raumenų grupes… Šaunu skirti savo dienoje pusvalandį ar valandą savarankiškoms treniruotėms, bet kartais mamų dienotvarkė tampa tokia įtempta, jog nebelieka laiko sau. Tokiomis dienomis, kai darbas darbą veja ir, rodos, galo nė nematyti stengiuosi savo laiką išnaudoti kaip galima optimaliau. Pavyzdžiui, kada paskutinį kartą važinėjotės su riedučiais?

Noriu kuo daugiau laiko praleisti su savo dukra. Jei neturiu laiko treniruotei – sportuojame kartu. Važiuojant riedučiais treniruojamos jūsų kojos, rankos, užpakaliukas. Juda visas kūnas! Dukrai tai tampa tikru nuotykiu, o man puikia treniruote!

• Važiuojant riedučiais sudeginama nuo 300 iki 600 kalorijų. Sudie vakarykščiams blyneliams su varške!

• Važinėjimas riedučiais savo krūviu prilyginamas bėgimui, tačiau važiuojant nėra tiesioginio apkrovimo sąnariams. Jie nesidėvi, nepaskausta!

• Važiuoti riedučiais yra linksma! Tai tikrai su nuoboduliu nesuderinamas sportas. Vėjas plaukuose ir šypsena iki ausų 😁😂

Raginu išnaudoti nelietingas rudens dienas pasivažinėjimams su riedučiais ar riedlente. Išbandykite kažką naujo – geras laikas garantuotas!

P.s. nepamirškite įsigyti apsaugų ant kelių, alkūnių bei delnų. Smagumai smagumams, tačiau turime saugoti save.

Bučkis,

Ingrida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *