Sportuokime namuose

Taip žinau! Dienos tampa ypatingai trumpos, žvarbus oras trumpina pasivaikščiojimus, o ir šiaip šiuo metų laiku norisi šiek tiek patingėti. O kur dar artėjanti žiema su slidžiais šaligatviais ir įvairių traumų galimybėmis… Ką galime daryti, kad apsaugotume save ir išliktume aktyvūs?

Jei jūs negalite išeiti pas sportą, tegu sportas ateina pas jus. Prisijaukinkite aktyvumą – pradėkite jau šiandien ir niekur kitur, kaip savo svetainėje. Kartokite paskui mane: mankštinamės ne tik dėl geresnių formų, mankštinamės dėl savo sveikatos. Stiprinkime vidinius raumenis, kurie atsakingi už jūsų laikyseną. Nepamirškite, kaip ypatingai svarbu yra rūpintis sausgyslių bei raiščių elastingumu, kuris saugo mus nuo artėjančios žiemos traumų.

Kokia mano paslaptis? Aš turiu savo taisyklę, kurios stengiuosi nelaužyti. Mankštai namuose skiriu tris valandas per savaitę. Kartais pavyksta jas sutalpinti į tris kartus, kartais išskirstau į trumpesnius intervalus. Tiek aktyvumo mano kūnui užtenka, kad jausčiausi puikiai ir panorėjusi galėčiau didinti fizinį krūvį.

Dar paprasčiau bus jei savo treniruotes skirstysite į skirtinas raumenų grupes. Pavyzdžiui:

  • Pratimai viršutinei kūno daliai.
  • Pratimai nugarai bei pilvo presui.
  • Pratimai kojoms bei užpakaliukui.

Plačiau apie pratimus papasakosiu kitame savo tinklaraščio įraše. Sekite mane ir iki greito!

Ingrida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *