OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ramiai pasiruoškime vasarai!

Pavasaris yra netikėtas skambutis mums, jog iki vasaros beliko vos trys mėnesiai. Kita vertus, tai yra beveik 100 dienų, per kurias tikrai ramiai galime pasiruošti savo kūną bikinio sezonui. Tad, šį kartą dalinuosi savo patarimais, kaip ramiai pasiruošti vasaros sezonui!

Mityba: svarbiausia taisyklė – paleisti kalėdas 😁😬 Kai kurios iš mūsų dar tikrai esame pastrigusios nuo Kalėdų persivalgymo laikotarpio. Tad pavasario pradžia yra pats metas atsikratyti žalingų mitybos įpročių. Tai tikrai nereiškia, kad turite pradėti badauti ar laikytis kokios fiktyvios, kvailos dietos. Ne, tiesiog atsisakykite pridėtinio cukraus ir kvietinių miltų. Valgykite natūralų, šviežią maistą. Rinkitės kuo daugiau daržovių ir vaisių bei tik liesą mėsą. Pamatysite, tiek kūno linijos, tiek skrandis jums padėkos 🙂

Judėjimas: antroji taisyklė, be abejo, yra judėjimas. Kiekvieną dieną skirkite bent šiek tiek laiko fizinei veiklai. Ar išeikite pabėgioti, ar pasivaikščioti, galbūt užteks ir kelių pratimų žiūrint mėgstamą laidą? Svarbiausia, nors šiek tiek pajudėti. Posakis „nėra blogos treniruotės, yra tik nepadaryta treniruotė“ turi būti jūsų mantra! Ir pasiryžusios sportuoti tikrai neprivalote siekti fitneso čempionės titulo, tiesiog – padarykite bent kelis pratimus. Įkvėpimui pažiūrėkite mano pratimus čia.

Ramybė: vakarais skirkite laiko ramybei. Nenaršykite telefone, o paskaitykite knygą ar mėgstamą žurnalą. Išgerkite arbatos, pagulėkite vonioje, pasikalbėkite su kuo nors. Tiesiog pažiūrėkite pro langą. Ramybė – labai stiprus grožio ginklas. Puoselėkite save ir neįsileiskite didžiausio geros savijautos priešo – streso. Taip pat, nespauskite savęs.

Grožis: galiausiai, skirkite dėmesio ir laiko grožio procedūroms. Masažuokite save įvairiais aliejais, dėkite kaukes ant veido ir plaukų. Puikių kaukių galite pasigaminti pačios net gi iš to, ką turite šaldytuve. Stangrinkite savo odą šveisdama ją kavos tirščiais ar specialiais šveitikliais. Taip pat – darykitės medaus įvyniojimus (labai paprasta – ištepkite kojas medumi ir įsivyniokite į maistinę plėvelę, tada apsiklokite ir šiltai pagulėkite bent 20 min), oda taps šilkinė ir stangresnė.

Taip pat, įsigykite jums naudingų papildų, gerkite daug vandens ir su lengvumu laukite artėjančių šiltų orų. Vasara ateis netrukus, tačiau malonus jos laukimas padės ne tik kūnui, bet ir sielai.

Apkabinu,

Ingrida 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *