Pietūs gamtoje

Vasara jau moja ranka, tačiau atsisveikinti dar taip nesinori. Mes su šeima stengiamės išnaudoti kiekvieną laisvą akimirką būdami lauke. Dviračiai, paspirtukai, riedučiai, šiaurietiškos lazdos ir net pietūs. Bent kartą savaitę stengiamės pasilepinti iškyla tik mums.

Kiekvieną kartą laužau galvą, ką paruošti, kad visi liktų patenkinti. Rasti aukso viduriuką nėra taip paprasta, tačiau turiu vieną gudrybę, kuri suveikia nuolat – iš anksto paruošti mėsainiai.

Idėja paprasta – namuose suruošiame visus reikalingus ingredientus, kad iškylos metu kiekvienas galėtų paruošti savo asmeninį mėsainį pagal savo pageidavimus.

Dažniausiai iš anksto pakepu mėsą skirtą burgeriams. Jautienos faršą sumaišau su šiek tiek mėlynojo sūrio, raudonuoju svogūnu bei prieskoniais. Sūris suteikia gurmaniško skonio bei drėgnumo. Taip paruošta mėsa skani valgyt tiek karšta, tiek pravėsusi.

Vegetariškam variantui orkaitėje iš anskto pasiruošiu storais griežinėliais keptą baklažaną. Supjaustytą baklažaną apšlakstau alyvuogių aliejumi, įtrinu česnaku bei itališkų žolelių mišiniu. Taip paruoštas baklažanas gali tapti puikia alternatyva mėsai bei užkandžiu netikėtai užsukus svečiams.

Bandelės yra raktas į skanų mėsainį. Renkuosi Vilniaus duonos brioche mėsainiams skirtas bandeles. Jas šiek tiek pakaitinu orkaitėje, kad paviršius taptų traškus, o vidus išliktų minkštas.

Šalia patiekite šviežių daržovių bei rikotos sūrio. Skanaus!

Ingrida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *