Sveiki pusryčiai

Ko gero jau tūkstantį kartų girdėjote apie pusryčių svarbą, nors daugelis iš mūsų, ypač lieknėdamos, aukojame būtent juos arba skubėdamos pirmą kasnį į burną įsidedame tik po pietų.   Tokiu būdu dienos eigoje išalkstame ir kūnas pradeda prašyti paprasčiausios energijos dozės – angliavandenių. Norint išlaikyti kūno svorį pastoviu arba jį palaipsniui mažinant, labai svarbu nepraalkti. Taip, žinau, jog populiarioji spauda skatina maisto kiekį ir valgymo dažnumą mažinti, tačiau mano patirtis rodo, kad tik kokybė ir taisyklingi valgymo įpročiai yra raktas į gerą savijautą.

Taigi – apie pusryčius. Suvokimas apie jų svarbą į mano gyvenimą atėjo su laiku: seniau aš koncertuodama ar augindama mažylę pirmoje dienos pusėje maistą paprasčiausiai pamiršdavau arba patingėdavau gamintis. Tai atsliepdavo vakarais – atrodydavo, jog prieš miegą galėčiau net per pūgą pėščiomis nukeliauti iki parduotuvės nusipirkti ką nors nelabai sveiko, bet ypač sotaus – o šventieji angliavandeniai! 

Laimei, dabar, kai kiekvieną rytą gaminu pusryčius visai šeimai ir ramiai drauge juos suvalgome, tiek viduje atsiranda ramybė, tiek pilvukas pasidaro plokščias.

Vis dėlto, nuo saldžių nuodėmių nepabėga net greičiausi ? Taigi, išduosiu jums mažą savo paslaptį – jei jau valgyti tortą, tai tik pusryčiams. Tokiu būdų gautas nereikalingas kalorijas išdeginsite dienos eigoje ir naktį nekankins sąžinės priekaištai.

Bučkis,

Ingrida :*

2 thoughts on “Sveiki pusryčiai

    1. Sandra,

      dažniausiai renkuosi įvairias košes. Vadinu tai geraisiais angliavandeniais. Košes ruošiu su saulėje džiovintais pomidorais, lašiša, brokoliais, įvairiais vaisiais 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *