Avižinė duona – naujas atradimas!

Balta duona man visada asocijuodavosi su nuodėme. Visi žurnalai ir mitybos ekspertai, kaip susitarę tvirtino, jog baltus, kvietinius kepinius ir duoną turime išbraukti iš savo valgiaraščio visam gyvenimui. Tai buvo vienas iš tų produktų, kurių aš pasigesdavau nuolat. Bent man šviesi skrudinta duona su trintomis braškėmis yra vaikystės etalonas. Bet pasirodo, kad išsigelbėjimas yra! 

Neseniai duonos skyriuje mano akį patraukė „Laba Aviža” produkcija. Baltos duonos kepiniai, kurie yra be pridėtinio cukraus ir su avižomis. Tikras išsigelbėjimas man ir tobulas kompromisas tarp manęs ir mano šeimos. 

„Laba Aviža” kol kas turi tris produktus: tai jų tobulos minkštutės porcijinės duonelės, kurių sudėtyje yra net 100% avižų, 10g skaidulinių medžiagų ir jokio pridėtinio cukraus. Jei pagalvojusios apie avižas suraukiate nosį, tai visai be reikalo! Skonis tobulas ir šios duonelės greitai tapo ypač mėgiamu užkandžiu prieš sportą. Energijos tiek, kiek gautumėte iš avižinės košės, o virti nieko nereikia! 

Labai džiaugiuosi, kad kvietinius produktus galėjau pakeisti sveikesne versija. Tiesą sakant mano šeimyna nepastebėjo didelio skonio skirtumo, o man pačiai ramiau. Svarbiausia, kad prie jų kartais prisijungti galiu ir aš, nes „Laba Aviža” sumuštinių duonos sudėtyje yra 51% avižų ir taip pat nėra pridėtinių cukrų. Aleliuja! Smagu, kad galiu pagaminti savo dukrai kažką iš savo vaikystės ir nepergyventi, jog jos mityba bus nepilnavertė. 

Nenuneigsi, kad maisto pramonė tobulėja ir atsigręžia į visų žmonių poreikius. Kuo sveikiau maitinsimės, tuo kokybiškiau gyvensime!

Kalbant apie gyvenimo kokybę, kokia gi sveikata be sporto? „Laba Aviža” kovo 30 d. organizuoja pėsčiųjų žygį Vilniuje. Savo jėgas galės išbandyti visi! Sudaryti du maršrutai – vienas 6 km šeimoms su vaikais ir pradedantiesiams žygeiviams, kitas – 12 km. Puiki akcija ir nuotykis nemėgstantiems užsisedėti namuose! Jei nuspręsite dalyvauti, daugiau informacijos rasite čia: https://www.facebook.com/events/628626900926655/

Koks žygis be skanių bei maistingų sumuštinukų? Pristatau jums mano ir Marijos skaniausius žygio sumuštinukus. Jums reikės:

  • Vilniaus duonos „Laba Aviža” sumuštinių duonos;
  • Ricotos tepamo sūrio;
  • Pesto padažo;
  • Šviežutėlių pomidorų;
  • Saujos kedro riešutų;

Mudvi paskrudiname avižinę duoną, tada aptepame savo mėgstamiausiu rikotos sūriu, pagardiname pesto padažu bei pomidorais, o kad būtų sočiau – apibarstome viską kedro riešutais. Be galo skanu ir sotu. Tobulas žygio gamtoje kompanionas ir patiekalas, kuris skaniausias gryname ore!

Pasidalinkite savo naujausiais atradimais ir receptais su „Laba Aviža” gaminiais. Labai įdomi jūsų nuomonė ir patirtis! 

Ingrida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *