Atsisveikink su toksinais per 3 dienas (III)

Finišo tiesioji ir paskutinė iššūkio diena! Pilvukas, kaip niekada plokščias ir nežinau ar tai sutapimas, bet pastaruoju metu žymiai geriau išsimiegu. Jaučiuosi pailsėjusi ir energinga. Laikas paskutiniam žingsniui. Nemanau, kad galėčiau šios detox dietos laikytis daugiau nei tris dienas. Kūnas reikalauja sporto, o sportuoti taip maitinantis yra sudėtinga.

Nuotrauka: Marius Linauskas

Paskutinė iššūkio fazė skirta toksinų valymui ir energijos balanso atstatymui. Šiandien turėtumėte savo pasiekimus vertinti su meile ir padėkoti savo kūnui.

Trečioji diena!

1. Vanduo su citrina ir obuolių actu. Tik atsikėlusi į stiklinę šilto (!) vandens išspaudžiau pusę citrinos ir įpyliau vieną arbatinį šaukštą obuolių acto. Toks kokteilis tikrai pažadins net didžiausią miegalį. NAUDA: citrina padeda išvalyti mūsų kepenis, actas naudingas mūsų skrandžiui ir paspartina medžiagų apykaitą.

2. Žalia arbata su citrina. Maždaug po valandos pradėkite gurkšnoti žalią arbatą, ją paskaninkite kita puse citrinos, likusios nuo pirmojo gėrimo. NAUDA: žalioji arbata padės išgyventi be kavos ir išvalys nuo susikaupusių toksinų.

3. Pusryčiai. 1/2 stiklinės susmulkintų kale kopūsto lapų, 1/2 stiklinės jums skanių šaldytų arba šviežių uogų, 1 stiklinė kokosų vandens arba paprasto vandens, 1/4 stiklinės kapotos petražolės, 1/4 stiklinės šviežios mėtos, arbatinis šaukštelis chia sėklų. NAUDA: petražolės yra vienas iš sveikiausių maisto produktų. Padeda pagerinti inkstų veiklą ir yra praturtintos begale vitaminų ir mineralų.

4. Pietūs. 1/2 Papajos arba mango vaisiaus, 1 stiklinė susmulkintų kale kopūsto lapų, 2 arbatiniai šaukšteliai kokosų aliejaus,  1 stiklinė iš anksto paruoštų bolivinių balandų, 1/2 stiklinės kokosų pieno.

5. Vakarienė. 1 prinokęs bananas, 1-2 arbatiniai šaukšteliai kakavos, 2 arbatiniai šaukšteliai chia sėklų, 1 stiklinė kokosų arba paprasto vandens. Viską sumaišome ir mėgaujamės skaniu kokteiliu.

6. Prieš miegą: 1 stiklinė šilto vandens, arbatinis šaukštelis obuolių acto, 1/2 arbatinio šaukštelio medaus ir 1/2 išspaustos šviežios citrinos. 

Pasiplokime sau užbaigusios šį iššūkį ir pradėkime sugrąžinti į mitybą tik lengvai virškinamus ir neapsunkinančius maisto produktus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *