Atsisveikink su toksinais per 3 dienas (II)

Kaip nepalūžti? Tokia pirma mintis buvo atsigulus į lovą su praktiškai tuščiu pilvu. Tačiau, kaip Danette May rašydama apie šį organizmo valymą sakė: „tai nėra būdas nubausti savo kūną, veikiau – meilės išraiška“. Tai gi su šiomis pozityviomis mintimis judu į antrąją iššūkio dieną.

Pasak šios trijų dienų dietos autorės, pagrindinės toksinų kaupimos priežastys yra stresas, per dažnai vartojami antibiotikai, fizinio aktyvumo stoka arba miego stoka. Kūnas susidurdamas su šiais ir panašiais negatyviais faktoriais nesugeba išskaidyti suvartojamo maisto, kuris skaidymo metu virsta toksinais ir sukelia daugelį nepageidaujamų reiškinių. Sutrinka jūsų virškinimas, ima berti, pila karštis, juntamas nuolatinis nuovargis ir t.t.

Antrosios dienos meniu šiek tiek platesnis ir į savo racioną įtraukiame uždegiminių procesų kūne nesukeliančius maisto produktus, kurie yra lengvai virškinami.

Antroji diena!

1. Vanduo su citrina ir obuolių actu. Tik atsikėlusi į stiklinę šilto (!) vandens išspaudžiau pusę citrinos ir įpyliau vieną arbatinį šaukštą obuolių acto. Toks kokteilis tikrai pažadins net didžiausią miegalį. NAUDA: citrina padeda išvalyti mūsų kepenis, actas naudingas mūsų skrandžiui ir paspartina medžiagų apykaitą.

2. Žalia arbata su citrina. Maždaug po valandos pradėkite gurkšnoti žalią arbatą, ją paskaninkite kita puse citrinos, likusios nuo pirmojo gėrimo. NAUDA: žalioji arbata padės išgyventi be kavos ir išvalys nuo susikaupusių toksinų.

3. Pusryčiai. 2 stiklinės vandens, 1 citrina, 1 agurkas, 1 žalioji citrina, 1 arbatinis šaukštelis šviežios maltos imbiero šaknies, 10-15 šviežios mėtos lapukų. Viską sumaišome ir mėgaujamės gaiviu kokteiliu! Šis kokteilis padės jūsų kūnui suardyti susikaupusias riebalų ląsteles.

4. Pietūs. 1/2 kriaušės, 1/4 avokado, 1/2 agurko, 1/2 citrinos, saujelė šviežios kaliandros, 1/2 stiklinės supjaustyto kale kopūsto, 1/2 imbiero šaknies, 1/2 stiklinės kokosų vandens arba paprasto vandens, 4 arbatiniai šaukšteliai chia sėklų ir/arba 1/2 tiklinės kefyro.

5. Vakarienė. 2 arbatiniai šaukšteliai kokosų aliejaus, 1/2 stiklinės supjaustyto kale kopūsto, 1 stiklinė iš anskto paruoštų bolivinių balandų, 2-3 arbatiniai šaukšteliai obuolių acto, žiupsnelis malto kumino. Salotas pagardinkite druska ir pipirais.

7. Prieš miegą: 1 stiklinė šilto vandens, arbatinis šaukštelis obuolių acto, 1/2 arbatinio šaukštelio medaus ir 1/2 išspaustos šviežios citrinos. 

Dar viena iššūkio diena, tačiau  šiandien jaučiuosi energingesnė! Tiesa, svarbu paminėti, jog laikantis tokios dietos savo fizinį aktyvumą eikėtų riboti iki minimumo. Sėkmės!

Ingrida,

 

 

 

1 thought on “Atsisveikink su toksinais per 3 dienas (II)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *