Atsisveikink su toksinais per 3 dienas! (I)

Grožio ir fizinio aktyvumo pagrindinis palydovas yra sveikata. Tikriausiai ne paslaptis, jog per daugelį metų suvortoti ar nuolatos vartojami maisto produktai daro įtaką mūsų savijautai ir bendrai sveikatai. Prabėgus vasarai pajutau, kad jaučiuosi apsunkusi, pilvas nuolat buvo išsipūtęs ir nusprendžiau, kad atėjo laikas išsivalyti organizmą po vasaros nuodėmių.

Taigi mano tikslas: sumažinti organizme vykstančius uždegiminius procesus, suteikti kūnui trūkstamas medžiagas ir išsivalyti nuo susikaupusių toksinų. Iššūkio laikysiuosi tris dienas (ištempti galima iki 6). Internete apstu maisto papildų, kurie „valo“ organizmą, tačiau aš tikiu, kad viską, kas mums reikalinga galime rasti šaldytuve. Šiek tiek panaršiusi radau įvairius valančius mišinius bei kokteilius, kurie padės man pasiekti savo tikslų.

Mano pirkinių krepšelis 3 dienų iššūkiui atrodo taip:

Kefyras;

4 citrinos;

2 žaliosios citrinos;

Kale kopūstas arba špinatai;

Kokosų aliejus;

Natūrali nesaldinta kakava;

2 bananai;

ananasas;

3 ilgi agurkai;

Jums skaniausios uogos;

2 avokadai;

3 pakeliai žaliosios arbatos;

Maišelis chia sėklų;

Kokosų vanduo (pasirinktinai);

Kokosų pienas (pasirinktinai);

Kokybiškas obuolių actas;

1 Mangas arba Papaja;

Bolivinė balanda;

1 imbiero šaknis;

Maltas kuminas;

Juodi pipirai;

Jūros druska;

Šviežia petražolė;

Šviežia mėta;

1 Kriaušė

Džiovintas, sumaltas čili pipiras;

Pirmoji diena!

  1. Vanduo su citrina ir obuolių actu. Tik atsikėlusi į stiklinę šilto (!) vandens išspaudžiau pusę citrinos ir įpyliau vieną arbatinį šaukštą obuolių acto. Toks kokteilis tikrai pažadins net didžiausią miegalį. NAUDA: citrina padeda išvalyti mūsų kepenis, actas naudingas mūsų skrandžiui ir paspartina medžiagų apykaitą.
  2. Žalia arbata su citrina. Maždaug po valandos pradėkite gurkšnoti žalią arbatą, ją paskaninkite kita puse citrinos, likusios nuo pirmojo gėrimo. NAUDA: žalioji arbata padės išgyventi be kavos ir išvalys nuo susikaupusių toksinų.
  3. Pusryčiai. Tam, kad išsivalytume nuo susikaupusių bereikalingų medžiagų, reikia pagreitinti virškinimą. Šiam tikslui puikiai tarnaus valantis kokteilis su uogomis. Kokteiliui reikės: 1/2 stiklinės kefyro, 1/2 vandens, 1/4 uogų,  1/4 špinatų arba kale kopūsto, arbatinio šaukšto chia sėklų. Viską sudėkite į kokteilinę ir turėsite puikius pusryčius. SVARBU: tarp valgymų gurkšnokite šiltą vandenį su citrina.

  4. Pietūs. 1/2 stiklinės supjaustyto Kale kopūsto, 1 stiklinė kokosų vandens arba paprasto vandens, 1 žalioji citrina, 1/2 agurko, 1/2 stiklinės supjaustyto ananaso, arbatinis šaukštelis kokosų aliejaus. Beveik pina colada!
  5. Praėjus valandai po pietų susimaišykite šį valantį gėrimą: stiklinė šilto vandens, arbatinis šaukštelis obuolių acto, puse arbatinio šaukštelio medaus ir puse išspaustos šviežios citrinos.
    6. Laikas pagreitinti mūsų medžiagų apykaitą su vakarienės kokteiliu:  1/2 tiklinės kefyro, 1/2 stiklinės supjaustyto Kale kopūsto

, du arbatiniai šaukšteliai kakavos (nesaldintos), 1 prinokęs bananas, 1/2 avokado ir 1 stiklinė vandens. Sumaišykite viską kokteilinėje ir išgerkite.

7. Prieš miegą: 1 stiklinė šilto vandens, arbatinis šaukštelis obuolių acto, 1/2 arbatinio šaukštelio medaus ir 1/2 išspaustos šviežios citrinos. Septyni pirmieji žingsniai tikrai nėra lengvi, tačiau pamėginti verta! Rytoj pasidalinsiu antros valomosios dienos meniu.

  Nepamirškite nuolat gerti šiltą vandenį su citrina!
  Iki rytojaus!
  Ingrida,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *