„Sulieknėk per 3 dienas“? Nė velnio!

Žurnalų ir įvairių straipsnių internete antraštės žada stebuklingus receptus dailiai figūrai. „Sulieknėk per 3 dienas“ šmėžuoja skaitomiausio dienraščio baneriuose esančios reklamos. Akivaizdu, kad paklausa yra didžiulė. Visos norime būti lieknos, gražios ir sveikos. Ieškome paslaptingų receptų, kaip visa tai pasiekti įdedant kuo mažiau pastangų. Turiu jums naujienų – paslaptingo recepto nėra.

Taip, taip gali įsigyti liekninančių piliulių, rizikuoti savo sveikata badaudama, teptis kūna graužiančiais kremais, bet dėl ko? Ar mes taip mažai save vertiname, jog dėl lieknesnės talijos rizikuojame sveikata? Ne kartą savo tinklaraštyje sakiau, kad šio projekto esmė – sveika ir savimi pasitikinti moteris. Nespraudžiu nei savęs, nei kitų moterų į išgalvotus grožio standartus, kurių pasiekti neįmanoma net viršeliuose besišypsančioms moterims.

Mielosios, stebuklingo recepto nėra. Pokyčiai prasideda visų pirma jūsų galvoje:

  1. Visų pirma – norime būti ne lieknesnės, o sveikesnės. Esi mama, dukra, žmona, sesė, turi tūkstantį reikalų, laikai visus namų kampus, tačiau privalai nepamiršti savęs. Tiek daug žmonių į tave žiūri, kaip į pavyzdį, rodyk jį teisingą. Ne nuo piliulių ir kremukų tampame stangresnės, o nuo nuolatinio judėjimo. Judėjimas yra būtinas. Žmogaus kūnas nėra sutvertas kiurksoti ant sofos. Jei visą dieną prasėdite ofise, valanda sporto salėje jūsų stuburui padarytos žalos neatpirks. Vaikščiokite darbo metu, į susitikimus keliaukite pėsčiomis, paprašykite darbdavio, kad įrengtų stovimą darbo vietą ir t.t. Jūsų sveikata ir savijauta yra tik jūsų rankose. Susipykote su vyru? Santykius išsiaiškinti padės ilgas pasivaikščiojimas gamtoje. Patikėkite, veikia 🙂
  2. Mityba, mityba ir dar kartą mityba. Niekas jums per prievartą į burną šokoladuko neįkiša, tai darome pačios. Nustokite marintis dietomis ir pradėkite vartoti maistingą ir teisingą maistą. Taisyklės paprastos. Jūsų namuose turi nelikti bulkučių, bandelių, batonų ir t.t. Kepiniai be mielių, be cukraus. Tik pilno grūdo. Mėsą valgome su daržovėmis, angliavandenius vartojame ryte, saldainius metame lauk ir sekame savo savijautą. Jūsų kūnas žino, ko jam reikia geriausiai. Įsklausykite.

  3. Sveikas gražus kūnas reikalauja įdirbio. Tai nėra pasiruošimas vasarai, tai yra nuolatinis dėmesys sau. Kiekvienas žmogus gali atrasti bent valandą sau ir savo sveikatai. Nėra trumpesnio kelio, kaip ir nėra teisingo svorio. Numesti 5 kilogramai nepadarys jūsų laimingesnėmis, taip pat, kaip ir 5 kilogramai virtę raumenimis, bet pastarieji tikrai padarys jus sveikesnėmis.
  Taip, kad mylėkite save, būkite aktyvios, nesinuodykite blogu maistu ir rezultatai ateis patys.
  Apkabinu,
  Ingrida

 

1 thought on “„Sulieknėk per 3 dienas“? Nė velnio!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *