Natūralios priemonės plaukų puoselėjimui

Plaukų priežiūra yra nesibaigianti tema. Tikriausiai kiekviena moteris turi ką pasakyt, o priekaištai savo šukuosenoms neišsemiami! Man plaukų priežiūra yra labai aktuali tema, nes nuolat juos alinu karščiu prieš koncertus arba fotosesijas, o kur dar šviesinimas! Žodžiu norint, kad po tokių nuotykių plaukai primintų plaukus reikia įdėti nemažai darbo. Tad šiandien apie grožio priemones, kurias galite rasti savo virtuvėje.

Mūsų močiutės plaukus lepindavo namuose rastomis priemonėmis ir kai kurie jų atradimai yra iš tiesų verti dėmesio. Tai gi jei turite laisvo laiko – marš prie šaldytuvo. Šiandien darysime SPA plaukams.

Jo didenybė kiaušinis. Kiaušinio trynys yra pilnas vitaminų bei mineralų, todėl kiaušinio trynio kaukė yra puikus būdas pamaitinti nualintus, išsausėjusius plaukus. Dėmesio – jokiu būdu nenaudokite kiaušinio baltymo, nes viskas baigsis galybe baltos masės jūsų plaukuose, kurios išplauti iš pirmo karto gali ir nepavykti.

Norite pagreitinti plaukų augimą? Kiaušinio trynį galite įtrinti į galvos odą. Sušlapinkite plaukus, įtrinkite savo galvos odą kiaušinio tryniu ir palaukite 15-20 min. Ten esantys A ir E vitaminai padeda greičiau augti plaukans ir pamaitina jūsų odą. 

Norite sušvelninti nepaklusnius plaukus? Tuomet reikėtų paruošti kiaušinio trynio ir aliejaus plaukų kaukę. Kiaušinio trynį sumaišykite su jums patinkančiu aliejumi. Gali būti alyvuogių aliejus, aš naudoju makadamia riešutų aliejų. Masę įtrinu į sausus plaukus prieš einant po dušu. Jei jūsų plaukai trumpi – tepkite tik pačius galiukus. Palaikykite 30 – 60 min. ir gerai išskalaukite su šampūnų, kad neliktų riebumo pojūčio. 

Citrina – žvilgantiems plaukams. Jei norite, kad jūsų plaukai įgautų žvilgesio, jums teks į pagalbą pasitelkti citriną. Išspauskite pusę citrinos, įpilkite šaukštą medaus bei du arbatinius šaukštus aliejaus. Šiuo mišiniu ištrinkite drėgnus plaukus ir įsukusios į rankšluostį palaikykite bent 30 min. 

Jei neturite laiko ilgai sedėti su kauke, galite pasiruošti citrinos kondicionierių. Išspauskite citriną 1l vandens ir po galvos plovimo praskalaukite plaukus rūgštesne versija.

Avokadas yra ne tik puikus salotų ingredientas, jis taip pat gali pamaitinti jūsų plaukus bei išsausėjusią galvos odą. Sutrinkite smulkintuvu puse avokado, į šią masę įmaišykitę arbatinį šaukštą jūsų naudojamo aliejaus. Ištepkite prieš plovimą galvos odą bei plaukus. Plaukai bei galvos oda bus pamaitinti, lengvai šukuojami.

Nuolat stengiuosi ieškoti įvairių, kuo natūralesnių produktų savo grožiui puoselėti. Ir plaukai pailsi nuo silikonais prisotintų šampūnų ir aš jaučiuosi atradusi kažką naujo. Pasidalinkite savo atrastais grožio receptais komentaruose. 

Ingrida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *