Grožio eksperimentai: naujasis FUREO UFO

Nepaslaptis, kad dažnai gaunu pasiūlymų išbandyti vienokias ar kitokias grožio priemones. Turiu pasakyti, kad dažnai tenka ir atsisakyti, jei netikiu produktu arba įmonė įpareigoja mane palikti TIK gerą atsiliepimą. Tačiau gavusi pasiūlymą iš FOREO negalėjau nustygti vienoje vietoje. Aš dievinu grožio produktus ir naujas technologijas!

Taigi – FOREO UFO skamba, kaip iš mokslinės fantastikos? Aš pamaniau tą patį, kai gavau pasiūlymą išbandyti naująjį FOREO firmos aparatą skirtą greitesnei ir efektyvesnei veido kaukių absorbacijai. Teigiama, jog šis mažylis paliks ilgus sedėjimus su veido kaukėmis praeityje.

Kaip jis veikia? UFO veikia šviesos terapijos principu. Skleisdamas tiek šaltų, tiek šiltų šviesos spindulių pulsavimą. Jis pagreitina ir pagerina veido kaukių įsigėrimą ir veikimą. UFO skleidžia trijų tipų spindulius: raudonieji skatina natūralią kolageno gamybą jūsų odoje, žalieji skaistina veido odą, o melynieji veikia antibakteriškai ir naikina bakterijas, kurios sukelia aknę. Pulsavimas padeda įvesti produktą į gilesnius odos sluoksnius.

Visa tai skamba šauniai, tačiau man labiausiai patiko tai, kad nebereikia sėdėti su kauke 15-20 min. ir gąsdinti savo šeimynos. 😀 Su UFO kaukėms užtenka 90 sec. Tai reiškia: sudie žmogystai su popieriniu veidu šmirinėjančiai po namus!

UFO yra išmanusis prietaisas. Jis pats nustato jums reikalingą šviesos terapiją pagal jūsų įvestą odos tipą bei amžių. Savo duomenis įvedate į telefone esančią programėlę ir VOILA! Duomenis galite nuolat atnaujinti ir pasirinkti kitokią programą. Žodžiui, pilna vietos eksperimentams!

Summa summarum:

  • Man patiko pojūtis po FOREO kaukių, kurios yra pagamintos pagal korėjietiškų kaukių pagrindinius principus. Oda atrodė skaistesnė bei sumažėjo smulkių raukšlelių palei akis;
  •  Aparačiukas neužima daug vietos, turi USB jungtį todėl pakrauti jį galite net nuo kompiuterio. Yra patogus naudoti bei atsparus drėgmei. Jis su manimi prakeliavo po visą Lietuvą;
  • Be galo džiaugiuosi, kad nebereikia gaišti savo laiko ilgoms procedūroms namuose. Tik 90 sek. ir aš jau pasiruošusi;
  • Nesu tikra, kad UFO  priverstų mane atsisveikinti su savo kosmetologe. Taip jis puikus, tačiau veido valymo man neatliks. Puiki alternatyva drėkinančioms veido procedūroms grožio salone;
  • Didžiausias minusas yra šio aparato kaina. Šių mažylių kainos prasideda nuo 179 Eur. Tai tikrai nemaža investicija į savo grožio rutiną.

Tikrai džiaugiuosi atradusi šį mažylį ir galėdama jį jums rekomenduoti. Jei galite ir norite investuoti, tai FOREO UFO tikrai taps protingai išleistais pinigais, o svarbiausia sutaupytu jūsų laiku!

Vertinu UFO 9/10

Ingrida

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *